carat_cudg180300
CARAT CUDG180300 standard grinding head for concrete 180 x 22,23 mm
Key features according to our expert
  • (Disc) diameter: 180 mm
  • Connection size: 22,2 mm
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452000847
  • Supplier number: CARAT CUDG180300
(disc) diameter
180 mm
Connection size
22,2 mm